Home / DËRVENI / Qeveria shkarkon Xhevat Isenin

Qeveria shkarkon Xhevat Isenin

Qeveria në seancën e 143 ka sjellë vendim për shkarkim të kreut të Bordit të drejtorëve në Shoqërinë aksionale për ndërtim dhe menaxhim me hapësirat banesore dhe afariste.

Por në kumtesën e lëshuar nga shërbimi për informim qeveritarë nuk ceket asnjë arsye se pse po shkarkohet ndërkohë që me këtë po fillon edhe ndryshimi në eshalonet tjera qeveritare.

About Derveni Info

Check Also

Rektori i UT-së Prof. Dr. Vullnet Ameti priti në takim zyrtaren amerikane Dianna Palequin

Rektori i Universitetit të Tetovës, Prof. Dr. Vullnet Ameti, sot në kabinetin e tij e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *