More

  RDK mban Kuvendin në Saraj

  - Marketing -

  Rilindja Demokratike Kombëtare ka zgjedhur organet e saj udhëheqëse në komunën e Sarajit. Për organizimin e Kuvendit ka njoftuar edhe eksponenti i kësaj partie ish-ministri Suhejl Fazliu, i cili në një postim në Facebook shkruan:

  ”Sot, Kuvendi zgjedhor i RDK-së në Saraj me aklamacion zgjodhi për kryetar dege të RDK-së në Saraj, njeriun e sakrificave Femi Musliu, njëherit bëhet edhe kryetar i parë dege me nevoja të veçanta, nga të gjitha subjektet politike në vend.

  Femi Musliun të gjithë banorë e Sarajit e njohin si një burrë i mençur, i drejtë, atdhedashës, punëtor, i pakompromist ndaj të keqës, e që reflekton plot dritë e shpresë për të gjithë ata që e takojnë.”

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sela dhe Gashi, takim me Kurtin në Prishtinë

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela dhe ai Alternativës, Afrim Gashi kanë takuar sot në Prishtinë kryetarin e...

  Kryetari i Odës ekonomike në vizitë te “Dauti Komerc”

  Sh.A Dauti Komerc mirëpriti në vizitë kryetarin e OEMVP-së z.Nebi Hoxha që në kuadër të programit të 15 vjetorit të...

  Zyberi: Ndihmë shtetërore deri në 20.000 euro për të rinjtë për të ble apartamente dhe shtëpi

  Sot  kandidati për Kryeministër të pare shqiptar, Naser Zyberi, vizitoi familje të moshës se re me të cilët bashkëbiseduan...

  ANKETË e re nga Instituti Ndërkombëtar për Demokraci

  Koalicioni LSDM-BESA dukshëm është para VMRO-DPMNE-së, konkretisht 24.8 për qind ndaj 21.2 për qind. Kështu tregojnë rezultatet e anketës...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -