More

  Reket: Avokatët e Janevës në gjendje të rëndë shëndetsore

  - Marketing -

  Seanca gjyqësore për rastin Reket është anuluar për më 23 janar për shkak të mungesës së avokatëve të Katica Janevës, Deljo Kadiev dhe Irena Fërçkovska.
  Gjykatësja Vaska Nikollovska- Masevska, në fillim të seancës së sotme ka njoftuar se ka pranuar dy kërkesa për anulimin e seancës, e para më 15 janar nga avokati Kadiev dhe sot nga avokatja Fërçkovska, nën arsyetimin se kanë probleme shëndetësore.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Vjosa Osmani tregon se a do ta braktisë LDK-në

  Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, tha se nuk do të largohet nga LDK-ja, edhe pas zhvillimeve të...

  KoronaVirusi: Infektohet një kryetar komune

  Virusi Korona po merr vrull në vendin tonë dhe politikanët nuk janë imun ndaj saj. Kryetari i parë i...

  A ka funksionarë shtetrorë të infektuar me Covid19?! Përgjigjet Ministri..

  Asnjë person i emëruar apo i zgjedhur në Qeveri nuk është në grupin te të cilët ekziston indikacion për...

  Maqedoni: Mijëra puntorë mbeten të pa punë

  Gati 15,000 punëtorë të hotelierisë janë larguar nga puna që nga paraqitja e koronavirusi. Hotelierët njoftojnë se nuk do...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -