Home / LAJME / “Reket”, Janeva nesër përball Ruskoskës

“Reket”, Janeva nesër përball Ruskoskës

Prokurorja Speciale Katica Janeva nesër do të dëshmoj për rastin “Reket”, kjo pasi zëri i saj u dëgjua në bisedat e publikuara mes Bojan Jovanovskit (Boki 13) dhe Orce Kamçevit.

Ftesën që ka marr Jaeva për të martën në orta 10:00 e kanë konfirmuar edhe nga Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion.

About Derveni Info

Check Also

Familja Hasani bëhet me shtëpi të re, nga Zvicra në Saraj me motor, për t’ua dhuruar çelësat

Familja Hasani nga Saraji i Shkupit u bë me shtëpi të re. Ata paraprakisht kanë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *