More

  Restaurant i hapur për dasma KORABI

  - Marketing -

  Vend ideal për organizimin e ahengjeve dhe organizimeve tuaja, si:

  Dasma,
  Fejesa,
  Syneti,
  Mbremje te Maturës,
  Absolventiada,
  Mbremje Muzikore,
  Seminare,
  Konferenca, etj.

  Restaurant i hapur për dasma KORABI posedon një sallë moderne me kapacitet deri në 600 ulëse, si dhe parking për 150 vetura. Tek ne do të gjeni shërbim profesional dhe meny te pasur me specialitete vendore dhe europiane.

  Gjithçka e menduar mirë, që Ju të dashur mysafirë të ndjeheni rehat dhe të shërbyer në mënyrën më të mirë. Çmime korrekte dhe shërbim profesional, ofron Restaurant i hapur për dasma KORABI në SARAJ.

  Na vizitoni dhe do bindeni në shërbimet tona.

  Saraj,Shkup ,rruga e vjeter per Tetove.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  BDI Dega -Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

  BDI-dega Çair, sonte në mënyrë unanime, nga të gjith këshillat vendorë të degës Çair,ka zgjedhur Izet Mexhitin bartës liste...

  Këto janë propozimet e BDI Çair për Deputetë

  Dega e BDI-së në Çair ka dorëzuar gjithashtu edhe pesë kandidatët për deputet në Njësinë e parë zgjedhore, shkruan...

  Dega e Kumanovës propozon Ilir Hasanin dhe Arbër Ademin për deputetë

  Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Kumanovë sapo ka mbaruar mbledhjen në të cilën janë propozuar kandidatët e...

  Theret me thikë një 16 vjeçarë në Saraj

  Dje një person i moshës 16 vjeçare është therur me thikë nga tre persona të pa identifikuar thonë nga...
  - Marketing -
  - Marketing -