More

  Rihanna vajton humbjen e një personi shumë të afërt

  Rihanna është në zi për humbjen e xhaxhait të saj.

  Këngëtarja e ” Don’t Stop the Music” dhe stilistja hyri në Instagram të martën në mbrëmje për të ndarë ngushëllimet e saj për vdekjen e xhaxhait të saj Rudy.

  Rihanna ndau një fotografi të xhaxhait dhe babait të saj, Ronald Fenty, me të cilin ka një marrëdhënie publikisht të diskutueshme dhe të komplikuar, dhe aktualisht është përfshirë në një proces gjyqësor.

  Fotografia tregon babanë e Rihanna-s me krahun rreth xhaxhait të saj teksa të dy pozojnë para aparatit.

  Këngëtarja barbadiane, e cila nuk ndau detaje në lidhje me natyrën e kalimit të xhaxhait të saj, shkroi nën foton që postoi në llogarinë e saj në Instagram, “Pusho në paqe, xhaxha Rudy”, dhe që nga atëherë ka marrë shumë ngushëllime nga fansat dhe kolegët e saj artistë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Vjen përforëcimi i radhës, Elvin Yunuszada

  Skuadra e FC Shkupi tani më ka zyrtarizuar edhe një përforcim, bëhet fjalë për qendër mbrojtësin nga Azerbajxhani, Elvin...

  Zaevi i do shqiptarët të nënshtruar ndaj tij, e jo të bashkuar rreth idealit

  Lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev i pyetur nga TV21 ka komentuar ftesën e liderit të Bashkimit...

  Kosovë/ ​12 të vdekur nga COVID-19

  Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 462...

  Nuhiu i nënshkroi aktet për emblema dygjëhësore të policisë

  Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu publikoi në Fejsbuk se janë nënshkruar aktet normative për emblemat e uniformave...