More

  Rinia e Gllumovës ka një apel të rëndësishëm për Muajin e Ramazanit

  - Marketing -

  Rinia e Gllumovës ka një apel për Muajin e Ramazanit .
  Një iftar dhe një Syfir për hir të Zotit jepe, nëse nuk mundesh më shum, ashtu si na ka nxitur i Dërguari jonë Muhammedi Alejhi Selam. Kush e ushqen një agjërues, do ta kete shpërblimin e atij agjëruesi,pa iu paksuar shpërblimi i agjërimit të tij.
  Vëllezër dhe motra dhe ju dashamirë që na përcjellni, ju informojm:
  Grupi Rinia e Gllumoves edhe ket vit dotmer Inicijativ gjat Muajit te Shejt te Ramazanit te jet pran Familjeve ne nevoj dhe Jetimave. Bëhuni edhe ju pjes e këtij projekti madhështor duke kontribuar me sa keni mundësi që t’ua lehtësojmë muajin e Ramazanit jetimave, nevojtarëve.
  #NdihmoEdheTi
  Me respekt Rinia Gllumovë.
  Kontakt telefoni:
  070 352 760
  071 354 954

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Siç u bashkuan shqiptarët e Tuzit, të bashkohen edhe të Maqedonisë. Votoni kryeministrin shqiptar

  Për BDI-në dhe kryeministrin shqiptarë po vijnë mesazhe gjithandej duke përkrahur një ide kaq madhore informon. Së fundmi vjen një...

  Ziberi: Grande prej 20.000 euro të pa kthyeshme për fermerët e ri deri 35 vjet

  Kandidati i parë shqipëtar për KRYEMINISTËR! Naser Ziberi sot vizitoi fshatin Gërçec ku realizoi takim me bujqit dhe fermerët...

  Korona i merr jetën dr. Dearit nga Tetova

  Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se dr. Arifikmet Deari, nga Tetova ka humbur betejën me koronavirusin pas 15...

  Shënohet 19 vjetori i Marrëveshjes së Ohrit

  Shënohet sot 19 vjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit, e cila i dha fund konfliktit të armatosur të...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -