More

  Riparohet një rrugë në Gllumovë

  - Marketing -

  Këto ditë në f.Gllumovë ka filluar meremetimi i një prej rrugëve të fshatit e cila planifikohet te shtrohet me bekaton pllaka. Në foto duken maqinat të cilat intenzivisht punojnë në riparimin e rrugës. Kjo rrugë do të lidh f.Gllumovë me f.Arnaqi

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Tërmet i madh më Iran, raportohet edhe për viktima

  Një tërmet prej 5.2 shkallësh Rihter ka goditur Iranin, raporton Tv 21. Sipas njoftimit të përfaqësuesve të organizatave humanitare...

  Lëvizje jashtë kufijve, këto janë rregullat për qytetarët e Maqedonisë dhe Kosovës

  24/05/2020  Ambasada Shqiptare në Zvicër ka njoftuar qytetarët se transporti tokësor kërkon pëlqimin paraprak të shtetit tranzit. Fjala bie nëse...

  Shkupi vatër e virusit korona. Ja sa raste ka vetëm në Saraj

  Sipas statistikave të Institutit për Shëndet Publik dhe Ministrisë së Shëndetësisë, Çairi, Gazi Baba dhe Saraji janë komunat me...

  Falsifikimi i diplomave, biznes i pandëshkueshëm

  Sipas një hulumtimi të fundit, aktiviteti i punimeve të diplomave është përhapur në një nivel biznesi, në të cilin...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -