More

  Riparohet rruga nr.4 në Saraj


  Sot është përuruar begatonizimi i tërësihëm i rrugës 4 në Saraj si një nga rrugët më të mëdha të vendbanimit Saraj. Kjo rrugë ka një gjatësi rreth 300 metra e gjatë dhe është rregulluar gjithsej 1500 metër katrorë.

  Së bashku me Kryetarin e Komunës Saraj Blerim Bexheti këtë rrugë e përuruan edhe deputeti i Zonës Izet Mexhiti si dhe deputeti Arben Ziberi, Zv.Ministri për Transport dhe Lidhje Bekim Rexhepi.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Aksion i madh policor në Vizbeg !!!

  Një aksion i madh policor po zhvillohet sonte në Vizbeg. Jozyrtarisht, në cak të arrestimit janë disa anëtarë të një...

  Muki para 3 viteve: Elhamduliah, të akuzarit e Monstrës së shpejti do të lirohen

  Ish deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri para tre viteve u shpreh se drejtësia e rastit Monstra po rikthehet në...

  356 raste të reja me Covid-19 dhe 15 viktima

  Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se brenda 24 orëve janë bërë 1906 testime, ndërsa janë regjistruar 356 raste të reja me Covid-19. Sot...

  Ja gjendja e Liqenit Treska në Saraj

  Liqeni Treska ka marë një pamje të trishtueshme. Maqineri e rëndë ka filluar punën për dislokimin e objekteve dhe...