More

  Rita me rol në filmin e rëndësishëm?

  Me shumë gjasa, Rita Ora do të jetë në rolin e Artful Dodger në versionin e ri të filmit “Oliver Twist”.

  Burimet kanë treguar për “The Sun” se Rita si një aktore që premton shumë ka impresionuarproducentët e filmit.

  “Rita ka pasur diskutime për rolin dhe ai mund ta ndihmojë shumë në çimentimin e saj si një aktore
  e besueshme. Filmi do të jetë shumë ndryshe nga origjinali, por karakteri i saj do të jetë i bazuar
  tek Artful Dodger. Ai do të jetë një projekt gjigant dhe ka shumë lëvizje rreth tij në industri, ndaj Ora
  mezi po pret që të fillojë punë.”

  Por nuk është vetëm Rita nga këngëtarët që do të luajë në këtë film. Sipas zërave, pjesë e filmave
  do të jetë dhe Adele si “Nancy”, dhe Ice Cube si “Fagin”. /Prive.al

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dajak dhe grushta ndaj policisë?! (Video)

  Një rrahje në mes të dy policëve dhe dy qytetarëve ka ndodhur sonte në Ferizaj. Pamjet janë bërë virale ndërkohë...

  Biznesmeni i njohur kosovar ndërron jetë në spitalin e Shkupit

    Drejtori i birrarisë Peja, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë, para disa ditëve në njërin nga spitalet e Shkupit. Dyshohet se...

  Protestuesit kanë vërshuar rrugët e gjashtë qyteteve të Maqedonisë së Veriut

  Në gjashtë qytetet të Maqedonisë së Veriutka filluar protesta kundër shtrenjtimit të paralajmëruar të energjisë elektrike nga Komisioni Rregullator...

  Qeveria e Kosovës vendos t’i hapë kufijtë me vendet fqinjë

  Qeveria e Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, në pajtim me Rregulloren e Punës, ka mbajtur mbledhje korresponduese,...