More

  Rita Ora poston gabimisht foto e tëra e zhveshur në Instagram, e fshin menjëherë

  - Marketing -

  Rita Ora di të ndez rrjetin social me çdo fotografi provokative që poston, por kjo e fundit ishte kulmi.

  Në InstaStory ka publikuar një fotografi tërësisht të zhveshur,por duket se është penduar dhe menjëherë pas publikimin e ka fshirë.

  Kjo fotografi është fotografuar gjatë përgatitjes për performancën e saj në festivalin në Finlandë, në të cilën ajo pati një performancë shumë energjike.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ekskluzive: Komisioni vendosi, lokalet hapen të premten

  Komisioni për sëmundje ngjitëse sapo ka mbaruar mbledhjen ku janë sjellë disa vendime të rëndësishme, mes të cilave edhe...

  Visar Ganiu: Muri është për sigurinë e fëmijëve tanë

  👉 Besmir, Era , Omar, Toni dhe Nina janë vetëm disa prej emrave të cilët i gjeni të shkruara...

  Qeveria: Nesër sillet vendim i rëndësishëm për kafenetë

  Protokollet e punës në objektet gastronomike nesër janë në agjendën e seancës qeveritare. Qeveria duhet të vendosë kur do...

  Ja e vërteta e 1 milion eurove të BFI (Dokument)

  Lidhur me ekstraktin e bankës nr. 76 të datës 26.06.2019, i cili qarkullon nëpër mediumet elektronike i shoqëruar me...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -