Home / LAJME / Rita Ora poston gabimisht foto e tëra e zhveshur në Instagram, e fshin menjëherë

Rita Ora poston gabimisht foto e tëra e zhveshur në Instagram, e fshin menjëherë

Rita Ora di të ndez rrjetin social me çdo fotografi provokative që poston, por kjo e fundit ishte kulmi.

Në InstaStory ka publikuar një fotografi tërësisht të zhveshur,por duket se është penduar dhe menjëherë pas publikimin e ka fshirë.

Kjo fotografi është fotografuar gjatë përgatitjes për performancën e saj në festivalin në Finlandë, në të cilën ajo pati një performancë shumë energjike.

About Derveni Info

Check Also

Maqedonia si Zvicrra: “Blicat” do të fotografojnë, dënimet do të vinë në shtëpi me postë!

Ministria e punëve të brendshme është duke përgatitur ndryshime ligjore me qëllim që të vendoset …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *