More

  Rritje e frikshme e rasteve të reja dhe vi ktimave nga Covid19 në Maqedoni


  Maqedonia dje ka regjistruar 641 raste të reja me koronavirus, 12 të vd ekur dhe 233 të shëruar.

  Sipas raportit të Ministrisë së Shëndetësisë deri tani të diagnostikuar me sëmundjen COVID-19, që shkakton koronavurusi janë 24,836 persona.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  UNT: Mr. Blerant Ramadani prezantoi punimin me temë: “Gjenerimi i vitit tipik meteorologjik për implementim në sistemet fotovoltaike”

  Universiteti "Nënë Tereza" në Shkup vazhdon me organizinin e “Brown Bag Seminar Series" si një praktikë e re pranë...

  Zv/ministri Bekim Rexhepi, takoi ekspertin e administratës Aleksandars Antonovs

  Zv/ministri i Transportit Bekim Rexhepi sot zhvilloi takim pune me Aleksandrs Antonovs, ekspert i analizës funksionale dhe riorganizimit shtetëror,...

  Ahmeti demanton Bexhetin, interpelancë thëret opozita

  Kreu i BDI-së Ali Ahmeti thotë se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar për zërat se deputetë të BDI-së...

  Spitalet private kalojnë në dispozicion të shtetit

  Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka kërkuar nga Inspektorati Shtetëror I Shëndetësisë që të kryejë një mbikëqyrje të jashtëzakonshme...