More

  Rrugët e Sarajit përplot me gropa

  - Marketing -

  Çdokush që kalon në hyrjen e Sarajit prej autostradës Tetovë-Shkup e din mirë cila është kjo gropë në të cilën janë dëmtuar shumë vetura të banorëve të Sarajit, por edhe të tjerë. Kjo gropë qëndron e hapur tashmë disa vite dhe askush nuk ndërmerr masa, sikur po dëshmon neglizhencën e autoriteteve përgjegjëse të cilët sapo mbarojnë fushatat zgjedhore i harrojnë hallet e banorëve dhe problemeve infrastrukturore. Duket se përderisa banorët nuk organizojnë protesta dhe të bllokojnë rrugën, askush nuk do të ndërrmer masa për ta zgjidhur këtë problem.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sh.M “Saraj” ka një njoftim për nxënësit dhe prindërit

  Protokolli për veprim në SHMQSH “SARAJ”-Shkup, gjatë regjistrimit të nxënësve në vitin e parë në vitin shkollor 2020/2021, i...

  Refuzojnë anketimin për coronavirus, policia e Maqedonisë do të asistojë

  Ministria e Shëndetësisë në bashkëpunim me Qendrën për Shëndet Publik dhe me asistencë të MPB-së, sot do të bëjnë...

  Besimtarët e propozojnë Dr.Zekirija Bajramin në garën për udhëheqës të BFI-së

  Ditëve të fundit, pas zhvillimeve më të reja në Bashkësinë Fetare Islame, në rrjetet sociale po marin hov komentet,...

  Gjendja e jashtëzakonshme vazhdohet për dy javë, Pendarovski: Vendimi, për shkak të rritjes së infektimeve

  Gjendje e re e jashtëzakonshme dhe thirrje për zgjedhje. Kreu i shtetit Stevo Pendarovski shpalli gjendje të re të...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -