More

  Rryma elektrike morri jetën e 7 vjeçarit nga fshati Krushopek

  Sot në varrezat e fshatit Krushopek u bë varrimi i 7 vjeçarit, viktimë e tragjedisë që ndodhi dje në shtëpinë e të ndjerit. Mësohet se shkak i tragjedisë ka qenë rryma elektrike e pajisjeve shtëpiake, e cila ishte e kobshme për djaloshin 7 vjeçarë.

  I gjith fshati u mbulua nga zia për këtë djalosh, i cili sipas bashkëfshatarëve ka qenë i dashur dhe i këndshëm për të gjith. Fotoja e djaloshit në shenjë dhimbje u shpërnda nga shumë përdorues të rrjeteve socijale. Redaksia e derveni.info familjes së djaloshit i përcjell dhimbjet e sinqerta për humbjen e djaloshit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gjykata turke 12 vjet burg për “Polat Alemdar” !!!

  Aktori Necati Sasmaz, i njohur për publikun për rolin e tij si Polat Alemdar në serialin “Lugina e Ujqërve”,...

  Rritje e frikshme e rasteve të reja dhe vi ktimave nga Covid19 në Maqedoni

  Maqedonia dje ka regjistruar 641 raste të reja me koronavirus, 12 të vd ekur dhe 233 të shëruar. Sipas raportit...

  Përplasje për pushtet në një parti politike në Maqedoni?! Ja detajet..

  Emrat e propozuar për poste në eshalonin e tretë të qeverisë dhe anashkalimi i Forumit Rinor ka ngjallur paknaqësi...

  Zv/Kryeministri i Parë Grubi takon ish kreun e LPK-së

  Nuk ka shumë njerëz të cilët në kohëra të ndryshme të kombit tonë, mbi supet e tyre kanë bartë...