More

  Sa paguhen mësimdhënësit në Maqedoni, Kosovë e Shqipëri

  - Marketing -

  Maqedoni

  -arsimi fillor: 21.660 den. (352€);

  -arsimi mesëm: 22.500 den.(365€);

  Kosovë

  -arsimi fillor: 478€;

  -arsimi mesëm: 549.7€

  Shqipëri

  -cikli i ulët-9 vjeçar: 57.765 lek (472€);

  -cikli i lartë- 9 vjeçar: 62.027 lek (507€);

  -arsimi i mesëm: 62.141 lek (508€).

  *Të gjitha pagat janë të llogaritura me fond të plotë të orëve

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sela dhe Gashi, takim me Kurtin në Prishtinë

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela dhe ai Alternativës, Afrim Gashi kanë takuar sot në Prishtinë kryetarin e...

  Kryetari i Odës ekonomike në vizitë te “Dauti Komerc”

  Sh.A Dauti Komerc mirëpriti në vizitë kryetarin e OEMVP-së z.Nebi Hoxha që në kuadër të programit të 15 vjetorit të...

  Zyberi: Ndihmë shtetërore deri në 20.000 euro për të rinjtë për të ble apartamente dhe shtëpi

  Sot  kandidati për Kryeministër të pare shqiptar, Naser Zyberi, vizitoi familje të moshës se re me të cilët bashkëbiseduan...

  ANKETË e re nga Instituti Ndërkombëtar për Demokraci

  Koalicioni LSDM-BESA dukshëm është para VMRO-DPMNE-së, konkretisht 24.8 për qind ndaj 21.2 për qind. Kështu tregojnë rezultatet e anketës...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -