More

  Saraj: Fudbollistët me aksion për pastrimin e stadiumit nga mbeturinat

  - Marketing -

  Njoftim

  Të nderuar prindër dhe të gjithë ju dashamirë të sportit, ju njoftojmë se ka filluar një aksion për pastrimin e Stadiumit ne Lubin, ku disa gjenerata të Shkollës së Futbollit-SARAJ do ti zhvillojnë ndeshjet e tyre.

  Aksioni ka për qëllim që të largoj të gjitha mbeturinat nga stadiumi dhe përreth stadiumit, përfshi edhe tribinat.

  Të gjithë sëbashku për të mirën e fëmijëve tanë.

  Bashkërishtë këtë fushë sporti do ta bëjmë të duket ashtu siç i ka hije një stadiumi dhe ballë-hapur të mund ti presim ekipet kundërshtare.

  Aksioni ka filluar ditën e mërkur dhe do të vazhdoj të premten (06.09.201) me fillim në ora 17:30 .

  Të gjithë ata që kanë mundësi, janë të mirëseardhur.

  Me respekt: FC Saraj

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  SHA “Posta e Maqedonisë” ka shpallur konkurs për punësimin e 280 punëtorëve

  SHA “Posta e Maqedonisë” ka shpallur konkurs për punësimin e 280 punëtorëve nëpër filialet e saj në gjithë territorin...

  Vizat e punës, ky është lajmi i fundit që vjen nga Gjermania

  Këshilltari i emigracionit nga organizata “Plan B” në Esen, Blerian Kushta – shpjegon ndryshimet që do të sjellë ligji...

  “Qeveri pa BDI-në”, flet Spasovski, Ademi: BDI-ja do të dalë me qëndrim

  Kryeministri teknik, Oliver Spasovski duke u përgjigjur në pyetjen e TV21 rreth deklaratës së Ljubço Nikollovskit i cili mbrëmë...

  Njëvjetori i aksidentit tragjik, marsh nga Llaskarca deri në Gostivar

  Një vit pas tragjedisë së Llaskarcës ku në një aksident trafiku humbën jetën 16 persona dhe dhjetëra të tjerë...
  - Marketing -
  - Marketing -