More

  Saraji me sallë të re sportive (FOTO)

  - Marketing -

  Sot në komunën e Sarajit te shkolla e mesme u hap salla e re e sportit ku pjesmares ishin shume funksionare te BDl dhe lideri Ali Ahmeti.

  Ministri i arsimit Arber Ademi ne rrjetin e tij social facebook shkruan:

  SARAJI me sallë të re sportive ✅

  Vazhdojmë angazhimin tonë maksimal për krijimin e kushteve më të mira për nxënësit tanë.

  Besoj se sukseset e tyre në të ardhmen do të na bëjnë krenarë për punën që po e bëjmë ne sot.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...

  Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani

  Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka nisur ditën sot me disa fjalë të shenjta nga Kurani. Ashtu si çdo mëngjes,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -