More

  Sead Koçan dërgohet në burgun e Idrizovës

  - Marketing -

  Sead Koçan është dërguar sot në orët e mbrëmjes në burgun e Idrizovës, lajmin e ka konfirmuar edhe Gjykata Penale. Sead Koçan duhet të vuaj dënimin prej 4 vjet e 8 muaj burg për rastin “Trust”. Ai sot kishte dërguar kërkesë të re për anulimin e vendimit sepse ndodheshe i shtruar në një spital privat, por Gjykata Penale nuk e ka marrë parasysh dhe ka kërkuar burgosjen e tij në burgun e Idrizovës. Sead Koçan duhej të paraqitej në Idrizovë që më datën më 17 korrik.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sekretari shtetëror në MSHIA iu del ne mbrojtje administratorëve shqiptarë

  “Turp për Taravarin!!! Nuk mund ta paramendoj që një “Doktor” të shprehet me këtë fjalor!!! Sot Taravari ofendoi mbi 22.000...

  Komuna e Sarajit “harron” ditëlindjen e Isa Boletinit

  Komuna e Sarajit vazhdon me nëpërkëmbjen e figurës së Isa Boletinit, si dhe bustit të tij i cili qëndron...

  Lëvizja NDRYSHE: “Të mbrojmë votën shqiptare”

  Shqiptarët përveç se duhet të orientojnë votën e tyre drejt partive politike, ata gjithashtu duhet të mbrojnë votën shqiptare...

  Nënshkruhet marrëveshja “Shkup–Bllacë”

  Dy dekada pritje, zvarritja për shkak të huqjeve të projekteve Dy dekada u premtua, por sot arriti të nënshkruhet...
  - Marketing -
  - Marketing -