More

  Sh.M “Gryka e Dervenit” në Kaçanik

  - Marketing -

  Shoqata Malore “Gryka e Dërvenit” dje me ftesë të bjeshkatarëve nga Kaçaniku morren pjesë në organizimin e iftarit tradicional të bjeshkatarëve në Kaçanik. Kryetari i Sh.M “Gryka e Dërvenit” Isamedin Saidi shprehet i kënaqur me bashkëpunimin me bjeshkatarët kosovarë dhe paralajmëron bashkëpunim të mëtutjeshëm me bjeshkatarë nga Kosova dhe Shqipëria si edhe aktivitete të shumta gjatë kësaj vere.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ILIR HASANI: Me zemër e me shpirt në Ramanli

  Është thelluar tragjedia në Rramanli të Kumanovës. Sipas drejtorit të QEK, Ilir Hasani nga plagët e marra gjatë shpërthimit...

  Shtohet numri i viktimave nga tragjedia në Ramanli

  Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombulës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin...

  FSHATI BREZË I BLLOKUAR , 1.5 metra BORË

  Nga të reshurat e borës, fshati Brezë i malësisë së Shkupit mbetet i bllokuar prej disa ditësh. Përmes këtyre...

  Ramush Haradinaj, viziton Çarshinë e Vjetër të Shkupit

  Sot, kisha kënaqësinë të pres për vizitë, ish Kryeministrin e Kosovës, njëherit dhe mikun tim z.Ramush Haradinaj. Në një...
  - Marketing -
  - Marketing -