More

  Shabani: NGA SOT DERI MË 28 QERSHOR PAGUANI FATURAT E VJETRA PA KAMATË

  - Marketing -

  NP ,,Higjiena Komunale” – Shkup i informon shfrytëzuesit të cilët kanë borxh të vjetër për mbledhjen dhe transportimin e mbetjeve komunale dhe ujit të harxhuar (të paditur dhe të rregullt) se prej sot deri më 28 qershor të vitit 2019, kanë mundësinë të njëjtin ta paguajnë pa kamatë të përllogaritur për pagesë të vonuar.
  Mundësia për pagesë të borxhit të vonuar pa kamatën e përllogaritur vlen vetëm për personat fizik (amvisëritë kolektive dhe individuale).” – shprehet drejtori i NP ,,Higjiena Komunale” – Shkup Abdusamed Shabani

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gashi: Do të angazhohemi që rroga e arsimtarit të jetë sa e deputetit

  Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, para qytetarëve të Fushë Tophanës deklaroi se koalicioni ASH- AAA do të angazhohen në...

  Murati: Aplikoni për mbështetje finaciare për bizneset e reja

  Zëvendës drejtori i Agjencionit për punësim i Maqedonisë së Veriut, Bekim Murati ka informuar se ky agjencion sot ka...

  Maqedoni: Turizmi në kolaps

  Pandemia e koronavirusit ka ndikuar që të ulet numri i turistëve të huaj, që vizitojnë vendet turistike në Maqedoninë...

  Qeveria e Shqipërisë, 4.8 miliardë lekë për rindërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti

  Brenda 6 muajve nga tërmeti i 26 nëntorit, qeveria ka miratuar në buxhetin e vitit 2020, përdorimin e fondit...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -