More

  Shkëndija Shkarkon Qatip Osmanin

  - Marketing -

  Qatip Osmani nuk është më trajner i Shkëndijës së Tetovës. Kampionët në fuqi kanë shkarkuar Osmanin nga detyra e shefit të stafit teknik.

  Ky vendim nga kryesia e kuqezinjëve, erdhi pas disfatës së sotme të Shkëndijës në kampionat nga Boreci i Velesit. Kjo ishte disfata e 3-të e tetovarëve në katër ndeshje të zhvilluara në sezonin e ri, ndërsa një ndeshje barazuan.

  Shkëndija pas kësaj xhiroje, mban vendin e fundit në tabelë me vetëm një pikë të grumbulluar. Deri në emërimin e trajnerit të ri , si ushtrues detyre kuqezinjtë kanë caktuar,  Erhan Selimin.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mustafa: Deri në fund të javës të arrihet marrëveshja, ose të konstatohet që s’ka kushte për marrëveshje

  Lidhja Demokratike e Kosovës në mbledhjen e Kryesisë ka vendosur që të mos tërhiqet nga oferta e fundit që...

  STUHI E RREZIKSHME NË SPANJË, KËRCËNOHET EDHE FRANCA

  Stuhia e fuqishme Gloria, që përfshiu të hënën pjesën më të madhe të Spanjës lindore, shkaktoi vdekjen e së...

  Sot fillon gjysmëvjetori i dytë, nxënësit kthehen në bankat shkollore

  Pas pushimit dimëror trejavësh, nxënësit sot i janë rikthyer bankave shkollore për gjysmëvjetorin e dytë të vitit shkollor 2019/2020. Mësimi...

  ALBIZ organizon Panairin e Bizneseve të Sarajit

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ edhe këtë vit organizon “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit...
  - Marketing -
  - Marketing -