More

  Shkrimtarja gjendet e vdekur në pyll, arrestohet i shoqi si i dyshuari kryesor

  - Marketing -

  Shkrimtarja Lindsay de Feliz ishte shpallur e zhdukur dhe u gjet më vonë e varrosur në një pyll. Gruan e kishin mbytur. Ngjarja e rëndë ndodhi në Republikën Dominikane, ku autoritetet kanë vënë në pranga bashkëshortin e gruas, Danilo dhe thjeshtrin e saj, Dani Alberto Feliz Martinez.
  Zbulimi i trupit u bë pas një kontrolli masiv ku morën pjesë miq të shkrimtares, policë dhe punonjës të mbrojtjes civile. Një prej librave të shkruar nga Lindsay de Feliz, ‘What About Your Saucepans’ është ndër më të shiturit në Amazon. The Sun shkruan se gruaja kishte hedhur pas krahëve një martesë dhe kishte braktisur një jete të mirë, me fitime te medha e pushimet luksoze për të ndjekur ëndrrën e saj të zhytjes dhe për të qëndruar në ishullin plot diell.  Trupi i Lindsay u gjet i varrosur shumë cekët në tokë, në një zonë të pyllëzuar.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gjykata dënon kryetarin e komunës së LSDM-së

  Kryetarit të Kmunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, gjykata Penale për sulmin ndaj Demir Ismail i ka shqiptuar vetëm...

  Shkupi përsëri në top 10 qytetet me ajër më të ndotur në botë

  Qyteti i Shkupit përsëri u gjet në listën e qyteteve me ajër më të ndotur në botë. Kryeqyteti i...

  Sekretari shtetëror në MSHIA iu del ne mbrojtje administratorëve shqiptarë

  “Turp për Taravarin!!! Nuk mund ta paramendoj që një “Doktor” të shprehet me këtë fjalor!!! Sot Taravari ofendoi mbi 22.000...

  Komuna e Sarajit “harron” ditëlindjen e Isa Boletinit

  Komuna e Sarajit vazhdon me nëpërkëmbjen e figurës së Isa Boletinit, si dhe bustit të tij i cili qëndron...
  - Marketing -
  - Marketing -