More

  ShMQSh “SARAJ” me informatë të rëndësishme për nxënësit

  Orari i caktuar për pranimin e nxënësve të viteve të para 2020/21, njoftim me kujdestarët e klasave dhe planet mësimore si dhe listat e nxënësve të radhitur sipas paraleleve.

  Me datë 01.09.2020 bëhet pranimi i nxënësve të viteve të para për vitin shkollor 2020/21, dhënia e librave përkatëse sipas lëndëve mësimore për vitet e para si dhe shkëmbimi i numrit të telefonit të nxënësit dhe tutorit bashkë me email adresën elektronike.

  Secili nxënës duhet të respektoj rregullat dhe protokolet të parapara kundër virusit Covid 19 si dhe çdo nxënës duhet të ketë maskë dhe të mbajë distancë 2 m , thuhet në njoftim nga redaksia e shkollës./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Bllokohet platforma për mësim online

  Ndërkohë që mësimin online më 1 tetor duhet ta ndjekin nxënësit e shkollave që nuk siguruan leje për mësim...

  Ish-ministri i policisë Jankullovska përfundon në burg (FOTO)

  Ish-ministrja e Brendshme, Gordana Jankiullovska është dërguar në burgun e Idrizovës. Policia konfirmon se që sot Jankullovska do të...

  Pa energji elektrike nesër vendbanimi Krushopek dhe një pjesë e vendbanimit Saraj

  Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër pa energji elektrike do të mbesin...

  Trump: Hoti e Vuçiq u përqafuan në Shtëpinë e Bardhë

  Presidenti i SHBA Donald Trump tha se udhëheqësit e Serbisë dhe Kosovës u përqafuan Shtëpinë e Bardhë dhe se...