Home / BOTA / Shqipëtari fatlum fiton 1 milion dollarë në Las Vegas

Shqipëtari fatlum fiton 1 milion dollarë në Las Vegas

Shqipa​rit Fitim Mustafa nga Kërçova e Maqedonisë, i cili jeton dhe punon në SHBA i ka trokitur fati në derë. 


Në lojën e fatit në MGM në Las Vegas ai ka fituar Jackpotin prej 1 milionë dollarësh. Fitim Mustafa njihet si biznesmen i dalluar i cili ka investuar në biznes, por edhe nuk kanë munguar edhe aktivitetet humanitare në vendlindjen e tij. 

Ai njihet si humanist i dalluar, ndërsa këtë herë i ka buzëqeshur edhe fati në llotari, nga ku si rrallë njerëz të tjerë Fitimi doli i fituar.

About Derveni Info

Check Also

As italianët nuk e duan Bashkimin Evropian

Më pak se gjysma e italianëve dëshirojnë qëndrimin në Bashkimin Evropian, thuhet në raportin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *