More

  Snopçe: Prej Ministrisë së Arsimit nuk ka pasur asnjë “të bëmë”

  Deputeti i Aleancës për Shqiptarët i ftuar në emisionin “Programi 200” në Alsat tha se ata, si parti, nuk mund të gjykojnë dëshirat dhe ambiciet e ministres së re të arsimit, Mila Carovskës, e ftuar edhe ajo në debat, por mund të gjykojnë ato se çfarë janë bërë nga kjo ministri deri më tani. Sipas deputetit Snopçe, Ministria e Arsimit deri më tani ka falimentuar me procesin e mësimit online.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Qeveria emëroi drejtorë dhe zv.drejtorë të rinj

  Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot ka emëruar drejtorë, zv.drejtorë dhe anëtarë të këshillave drejtuese në ndërrmarje dhe shoqata...

  15 viktima dhe 247 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

  Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 737 teste, dhe janë regjistruar 247 raste...

  Paul Pogba braktis Francën pas vendimit radikal të Macron ndaj Islamit

  Paul Pogba ka marrë një vendim drastik duke braktisur përfaqësuesen e Francës. Shkaku lidhet me presidentin Emmanuel Macron, pasi ky...

  Ulet çmimi i benzinës

  Benzina dhe vaji ekstra i lehtë i lehtë për amvisëri do të bien për gjysmë denari për litër prej...