More

  Sot mbahet Bazari Ballkanik në Çarshi të Shkupit

  - Marketing -

  Sot në Sheshin Skenderbeu në Çarshinë e vjetër të Shkupit mbahet Bazari Ballkanik i punimeve të dorës dhe zejeve të vjetra

  Me këtë rast Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu në profilin zyrtar në rrjetet sociale shkruan:

  “Respekto traditën! Eja dhe vizito Bazarin Ballkanik të punimeve të dorës dhe zejeve të vjetra që e organizon Komuna e Çairit.

  Të mirëpresim nesër (12.09.2019) në ora 18:00 në hapjen solemne të bazarit në Sheshin Skenderbeu!” – thotë Ganiu

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dy të vrarë në një kazino , katër persona hynë me kallashnikov

  Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon "Vegas" në Bllacë , ku mbetën të vrarë...

  Ndryshohet harta zgjedhore, votues të Dibrës dhe Mavrovë- Rostushës nga gjashta kalojnë në njësinë 5

  Parlamenti rreth orës katër të mëngjesit ka votuar ndryshimet e Kodit Zgjedhor. Me këto ndryshime, komunat Dibër dhe Mavrovë...

  Nuk respektoi marrëveshjen me Greqinë dhe ligjin për gjuhën shqipe , shkarkohet ministrja Rashella Mizrahi

  Kuvendi i Maqedonisë së Veriut ka shkarkuar nga detyra ministren e Punës dhe Politikës Sociale, Rashella Mizrahi për shkak...

  LSDM ia “merr” VMRO-së Lëvizjen BESA!

  Shkup, 14 shkurt – VMRO-DPMNE kundër propozim-ligjit për letërnjoftme. Deputetët e partisë se Hristijan Mickovski janë shprehur kundër propozimit...
  - Marketing -
  - Marketing -