More

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” patën takim me përfaqësuesit e NDI

  - Marketing -

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Izet Mexhiti dhe z. Pishtar Lutfiu, patën takim me përfaqësuesit e NDI, z. Robert Scott Heasle, Lidija Zafirovska dhe Aleksandra Krsteska, duke diskutuar për situatën dhe zhvillimet në vendin tonë.
  Si cdo herë, NDI shprehet e gatshme për të ndihuar edhe në distancë, duke shfrytëzuar takimet online dhe gjithsesi duke respektuar rekomandimet e institucioneve shëndetsore.
  Drejtori i Qendrës analitike z. Izet Mexhiti, falenderoi për përkrahejen që NDI po i jep Bashkimit Demokratik për Integrim edhe në kohë pandemie dhe njëkohesisht shfrytëzoi rastin për ti uruar pozicionin e ri si Drejtor i NDI në Maqedoninë e Veriut z. Robert Scot Heasle.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Qyteti i Shkupit ndan 1 milion € për rrugën e Bojanës

  Këshilli i Qytetit të Shkupit ka sjellë vendim për bashkëfinansim të rrugës së fshatit Bojanë edhe atë për mjete...

  Ziberi fton Mickoskin dhe Zaevin në debat televiziv

  Kandidati i parë shqiptar për kryeministër të Maqedonisë së Veriut Naser Ziberi ka ftuar në debat televiziv Zoran Zaevin...

  BE miratoi hapjen e kufijve me 1 korrik me 15 vende, nga Ballkani janë……

  Këshilli i Bashkimit Evropian publikoi zyrtarisht të martën rekomandimin për heqjen e kufizimeve në kufijtë e jashtëm duke nisur...

  Shoqata Malore “Gryka e Dervenit” promovon bukuritë e Sarajit

  Shoqata malore "Gryka e Dervenit" vazhdon me aktivitetet e saja intensive për prezentimin e bukurive natyrore e sidomos bjeshkëve...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -