More

  Statistikat e 24 orëve të fundit/ Bie numri i vdekjeve në Itali, për herë të parë që nga 25 marsi kemi…

  - Marketing -

  Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 15362, që do të thotë janë 681 viktima në 24 orët e fundit.

  Rastet e reja janë 4805 duke e çuar në 88274 numrin total të rasteve aktive. Numri i të shëruarave ka shkuar në 20996 dhe 3994 janë në gjendje kritike.

  Ndërsa numri i të vdekurve në të gjithë botën ka shkuar në 62399.

  Ditën e djeshme ishin 766 viktima, ndërkohë kjo është hera e parë që nga 25 marsi që kemi më pak se 700 viktima.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Lëndohet babai i Boban Iliçit, vrasësit të Almirit nga shperthimi i një granate?!

  Dy piroteknikë në Drejtorinë e Mbrojtjes dhe Shpëtimit u plagosën pasi shpërtheu një granatë kundër rrufeve. Informacioni për Sitelin u...

  Rama uron “rrugëtim të mbarë” qeverisë së re të Kosovës

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka uruar rrugëtim të mbarë qeverisë së re në Kosovë, pas votimit të...

  Fillon ndërtimi i rrugës për Krushopek të epër

  Pas shum kohë pritje dhe premtime, më në fund duket se kërkesa e banorëve të Krushopekut për rrugë me...

  Zekiri bashkë me bashkëshorten dhe fëmijën janë hospitalizuar në Klinikën Infektive

  Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe ka folur sonte edhe për gjendjen shëndetësore të deputetit dhe nënkryetarit të LSDM, Muhamed...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -