More

  SUKSESET E SHQIPONJAVE NUK KAN TË NDALURA

  - Marketing -

  #SHQIPONJAT arritën të realizojn me shum sukses aktivitetin e radhës ku ishim pjesmarrës në vendet e bukura Skandinave më konkretisht në Suedi, duke falemnderuar organizatorët për besimin që patën tek ne për pjesmarrje por padyshim që ia kemi arritur qëllimit që në formën më dinjitoze të shpalosim vlerat kombëtare, vallet e bukura, laramani bukuri të kostumeve dhe programin e pasur artistik.
  Me shum respekt nga Kryesija. 🏆👏👏 , shkruan në faqen e tyre në facebook SHKA – SHQIPONJA./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Vjosa Osmani tregon se a do ta braktisë LDK-në

  Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, tha se nuk do të largohet nga LDK-ja, edhe pas zhvillimeve të...

  KoronaVirusi: Infektohet një kryetar komune

  Virusi Korona po merr vrull në vendin tonë dhe politikanët nuk janë imun ndaj saj. Kryetari i parë i...

  A ka funksionarë shtetrorë të infektuar me Covid19?! Përgjigjet Ministri..

  Asnjë person i emëruar apo i zgjedhur në Qeveri nuk është në grupin te të cilët ekziston indikacion për...

  Maqedoni: Mijëra puntorë mbeten të pa punë

  Gati 15,000 punëtorë të hotelierisë janë larguar nga puna që nga paraqitja e koronavirusi. Hotelierët njoftojnë se nuk do...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -