More

  Sulejman Rexhepi thotë se jep dorëheqje nga udhëheqja e BFI-së

  - Marketing -

  Edhe pse u njoftua opinioni para disa ditëve se Riaseti i BFI-së ka shkarkuar Sulejman Rexhepin nga kreu i Bashkësisë Fetare Islame me shumicë votash, ai vetë është përgjigjur në këtë temë duke thënë se ndjehet keq nga siç thotë, “nga një sërë deziformatash”.

  Në letrën e publikuar në Facebook, Rexhepi thotë se gjykatës i vetëm për të është Zoti.

  Në fund të letrës thotë se jep dorëheqje nga kreu i BFI-së. “Për punën e deritanishme mbaj përgjegjësi përpara Zotit dhe Ligjit”, përfundon Rexhepi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  BE miratoi hapjen e kufijve me 1 korrik me 15 vende, nga Ballkani janë……

  Këshilli i Bashkimit Evropian publikoi zyrtarisht të martën rekomandimin për heqjen e kufizimeve në kufijtë e jashtëm duke nisur...

  Shoqata Malore “Gryka e Dervenit” promovon bukuritë e Sarajit

  Shoqata malore "Gryka e Dervenit" vazhdon me aktivitetet e saja intensive për prezentimin e bukurive natyrore e sidomos bjeshkëve...

  Wizz Air cakton datën se kur fillon fluturimet nga Shkupi dhe Ohëri

  Nga e mërkura pritet të hapet me fluturim Aeroporti Ndërkombëtar – Shkup. WizzAir gjithashtu do të hap edhe aeroportin...

  Policia në aksion. Kapen mbi 100 kg lëndë narkotike

  Si rezultat i hetimeve paraprake, ekipet policore në bashkëpunim me Prokurorinë Publike në Strugë mëngjesin e sotëm kanë sekuestruar...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -