More

  Taulant Xhaka bëhet baba

  - Marketing -

  Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

  Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Kelvis.

  Kësaj ardhje në jetë i është gëzuar edhe vëllai i Taulantit, Graniti i cili gëzimin e tij e ka shprehur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

  Ai thotë se ishte një emocion i madh. Kujtojmë se edhe Graniti nuk ka shumë muaj që është bërë baba për herë të parë. Bashkëshorja e tij solli në jetë një vajzë me të cilën çifti po kalojnë momenteë t këndshme.

  Disa prej tyre ata i ndajnë edhe me ndjekësit në rrjete sociale./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...

  Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani

  Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka nisur ditën sot me disa fjalë të shenjta nga Kurani. Ashtu si çdo mëngjes,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -