Home / DËRVENI / Të dielën Turnir tradicional në mundje

Të dielën Turnir tradicional në mundje

Te dielën me 25 gusht në Saraj do te organizojet Turniri tradicional në mundje SARAJ 2019 i organizuar nga Klubi i mundjes Saraj. Turniri mbështetet nga Ministria e Ekonomisë dhe Komuna e Sarajit

About Derveni Info

Check Also

Familja Hasani bëhet me shtëpi të re, nga Zvicra në Saraj me motor, për t’ua dhuruar çelësat

Familja Hasani nga Saraji i Shkupit u bë me shtëpi të re. Ata paraprakisht kanë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *