More

  Të famshmit më të pasur të Britanisë nën 30 vjeç, Dua Lipa në ‘Top 15’

  - Marketing -

  Në mediat Britanike është publikuar lista e të famshmëve më të pasur që janë 30 vjeç ose më të vegjël.Në këtë listë ai që kryeson është Ed Sheeran me 170 milion paund dhe ndiqet nga “Harry Potter” Daniel Radcliffe me 90 milion paund.

  Vend në këtë listë ka edhe për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila renditet në vend të 15 me 11.8 milion paund.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një ditë e bukur në mal, larg traumës së pandemisë

  "Sot, ne një grup adhuruesish të natyrës, nën organizimin e Shoqatës Malore "Gryka e Dervenit", për disa orë u...

  Muça: Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!

   “Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!  Shumë shpejt do...

  Ky është kabineti i Kryeministrit Hoti

  Javën e ardhshme pritet që të formohet qeveria e re e Kosovës, ndërsa "Koha.net" ka publikuar sot një listë,...

  Muhamed Zeqiri , i infektuar me COVID-19, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën 3 muajsh

  Ndërsa në 24 orët e fundit nga kryerja e 771 testeve kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, 62 persona, Presidenti...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -