Home / LAJME / Të famshmit më të pasur të Britanisë nën 30 vjeç, Dua Lipa në ‘Top 15’

Të famshmit më të pasur të Britanisë nën 30 vjeç, Dua Lipa në ‘Top 15’

Në mediat Britanike është publikuar lista e të famshmëve më të pasur që janë 30 vjeç ose më të vegjël.Në këtë listë ai që kryeson është Ed Sheeran me 170 milion paund dhe ndiqet nga “Harry Potter” Daniel Radcliffe me 90 milion paund.

Vend në këtë listë ka edhe për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila renditet në vend të 15 me 11.8 milion paund.

About Derveni Info

Check Also

Genta Ismajli bën daljen e parë në publik me të dashurin e ri

Disa ditë më parë Genta Ismajli u pa duke u puthur me të dashurin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *