More

  Të gjithë e kanë pritur, Dhurata Dora me Ledrin së shpejti me një bashkëpunim

  - Marketing -

  Ledri Vula është reperi shqiptar që preferon shumë bashkëpunimet muzikore me artistët e tjerë. Pasi thamë në artikullin e kaluar që mes Ledrit-Elvanës-Kidës pritet një bashkëpunim, duket se reperi është duke u marrë dhe me një tjetër hit.
  Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Dhurata Dorën, pasi kjo e fundit e pohoi gjatë një interviste.
  Për emisionin “Lart e poshtë” Dhurata ka treguar se kënga mes tyre do vijë shumë shpejt.

  ”Bashkëpunimi do vij shumë shpejt. Nuk e di sakt, po gjithmonë e kemi diskutu”- u shpreh Dhurata per gazetarin Andi Vrapi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mustafa: Deri në fund të javës të arrihet marrëveshja, ose të konstatohet që s’ka kushte për marrëveshje

  Lidhja Demokratike e Kosovës në mbledhjen e Kryesisë ka vendosur që të mos tërhiqet nga oferta e fundit që...

  STUHI E RREZIKSHME NË SPANJË, KËRCËNOHET EDHE FRANCA

  Stuhia e fuqishme Gloria, që përfshiu të hënën pjesën më të madhe të Spanjës lindore, shkaktoi vdekjen e së...

  Sot fillon gjysmëvjetori i dytë, nxënësit kthehen në bankat shkollore

  Pas pushimit dimëror trejavësh, nxënësit sot i janë rikthyer bankave shkollore për gjysmëvjetorin e dytë të vitit shkollor 2019/2020. Mësimi...

  ALBIZ organizon Panairin e Bizneseve të Sarajit

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ edhe këtë vit organizon “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit...
  - Marketing -
  - Marketing -