More

  Të gjithë e kanë pritur, Dhurata Dora me Ledrin së shpejti me një bashkëpunim

  - Marketing -

  Ledri Vula është reperi shqiptar që preferon shumë bashkëpunimet muzikore me artistët e tjerë. Pasi thamë në artikullin e kaluar që mes Ledrit-Elvanës-Kidës pritet një bashkëpunim, duket se reperi është duke u marrë dhe me një tjetër hit.
  Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Dhurata Dorën, pasi kjo e fundit e pohoi gjatë një interviste.
  Për emisionin “Lart e poshtë” Dhurata ka treguar se kënga mes tyre do vijë shumë shpejt.

  ”Bashkëpunimi do vij shumë shpejt. Nuk e di sakt, po gjithmonë e kemi diskutu”- u shpreh Dhurata per gazetarin Andi Vrapi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  136 të infektuar me Kovid-19, 132 të shëruar dhe 6 viktima

  Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në...

  Bombë “bërthamore”: Zaev merr reket prej 6 milion eurosh! (VIDEO)

  Një tjetër bombë e re është publikuar për ish kryeministrin Zoran Zaev e cilësuar kësaj rradhe si ” bomba...

  Bekim Jashari e Ramiz Lladrovci përkrahin Ali Ahmetin për Kryeministrin e parë shqiptar

  Kryetarët e komunave emblematike të Kosovës, të Skenderajt dhe Drenasit, z. Bekim Jashari dhe z. Ramiz Lladrovci, kanë një...

  Ali Ahmeti nga Kuvendi: Këtu do ta zgjedhim kryeministrin shqiptar, votoni 9

  Të nderuara media, i nderuari kandidat për kryeministër, të nderuar kandidatë për deputetë, të dashur qytetarë, motra dhe vëllezër Fushatën...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -