More

  Të gjithë sytë nga Noizy, ja çfarë i kërkojnë

  - Marketing -

  Shumë të rinj janë adhurues të këtij grupi dhe duan t’i bashkohen, për këtë kanë kontaktuar në E-mailin e tij. Ndërkohë reperi kthen një përgjigje dhe njëkohësisht ka dhe një premtim për adhuruesit e tij.

  Reperi premton se maksimumi për një muaj do i njoftojë të gjithë ndërsa thotë se ai nuk bën mrekullira.

  “Shoh shum E-Mail per artistat qe duan Te lidhen me ne, per 1 muaj jemi gati per Te gjith ju, do ju japim 1 email Ku do Mund te na kontaktoni dhe dikush nga staffi do ju adresoje hap mbas hapi, Te gjith Do ju jepet shanci, por gjithcka varet nga ju, un nuk bej mrekullira tu jap talent dhe as deshiren per tu ber dikushi ne jete. Nese punon arrihe gjithcka. Mbas 1 muaj max do ju njoftojm per ket. #PROMISE”-shkruan Noizy.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ekskluzive: Komisioni vendosi, lokalet hapen të premten

  Komisioni për sëmundje ngjitëse sapo ka mbaruar mbledhjen ku janë sjellë disa vendime të rëndësishme, mes të cilave edhe...

  Visar Ganiu: Muri është për sigurinë e fëmijëve tanë

  👉 Besmir, Era , Omar, Toni dhe Nina janë vetëm disa prej emrave të cilët i gjeni të shkruara...

  Qeveria: Nesër sillet vendim i rëndësishëm për kafenetë

  Protokollet e punës në objektet gastronomike nesër janë në agjendën e seancës qeveritare. Qeveria duhet të vendosë kur do...

  Ja e vërteta e 1 milion eurove të BFI (Dokument)

  Lidhur me ekstraktin e bankës nr. 76 të datës 26.06.2019, i cili qarkullon nëpër mediumet elektronike i shoqëruar me...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -