More

  Të gjithë sytë nga Tayna

  Tayna e ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve.

  Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram.

  E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma më seksi ndërsa e gjithë vëmendja ka shkuar tek një detaj.

  Bikinit e Taynës në një pjesë janë të tejdukshme dhe duket sikur tek beli nuk ka asgjë dhe po rrinë vetvetiu.

  “Gjeni pallmen në foto”, ka shkruar ajo pranë postimit. Komentet e ndjekësve as kësaj radhe nuk kanë munguar.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Tetova në këmbë kundër shtrejtimit të energjisë elektrike, qindra tetovarë në protesta

  Ka filluar protesta e paralajmëruar kundër shtrenjtimit të paralajmëruar të energjisë elektrike nga ana e Komisionit për Energjetikë. Protesta...

  Protesta në disa qytete të Maqedonisë kundër rritjes së çmimit të energjisë elektrike

  Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) para një jave ka publikuar informacionin se do të rritet çmimi i energjisë elektrike...

  Mohohet që vëllezërit nga Peja që vdiqën ishin të prekur me COVID-19

  Dy vëllezër nga Novosella e Pejës kanë ndërruar jetë brenda një nate. 85 dhe 78 vjeçari u raportua se kanë...

  Maqedonia e para me vdekje nga Covid19 në Ballkan

  Të dhënat flasin se Maqedonia e Veriut gjendet në mesin e 10 vendeve të Evropës sipas numrit të vik...