Home / LAJME / Të gjithë sytë nga Tayna

Të gjithë sytë nga Tayna

Tayna e ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve.

Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram.

E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma më seksi ndërsa e gjithë vëmendja ka shkuar tek një detaj.

Bikinit e Taynës në një pjesë janë të tejdukshme dhe duket sikur tek beli nuk ka asgjë dhe po rrinë vetvetiu.

“Gjeni pallmen në foto”, ka shkruar ajo pranë postimit. Komentet e ndjekësve as kësaj radhe nuk kanë munguar.

About Derveni Info

Check Also

Kush është 36-vjeçari që u gjet i pajetë në burgun e Greqisë

Një 36-vjeçar shqiptar, i cili ishte i burgosur në Greqi, është gjetur mëngjesin e sotëm …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *