More

  Të hënën takimi i liderëve te Presidenti

  Takimi i liderëve nën kujdesin e presidentit Stevo Pendarovski, në të cilin duhet të bisedohet për terminin për mbajtje të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, është caktuar për të hënën në orën 12:00.

  Informatën për MIA-n e konfirmuan nga Kabineti i shefit të shtetit, prej ku thonë se të gjithë liderët e ftuar e konfirmuan pjesëmarrjen në takim./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dr.Ali Dalipi, mjeku kumanovar që për 40 vite dhuroi dritë

  Doktor Ali Dalipi është një personalitet i mirënjohur kumanovar që përplotë katër dekada i ka shërbyer popullatës së kësaj...

  Shtohen paraqitjet në Entin për Punësim, Murati: Shkak, masat qeveritare për të papunët

  Paketa e katërt e masave ekonomike të cilën e ka paralajmëruar Qeveria, parasheh kartela pagesore për kategoritë e qytetarëve...

  Zaev e then ligjin, policia i vendos gjobën

  Ministria e Punëve të Brendshme me nga 50 ka gjobitur kryeministrin Zoran Zaev, Ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe...

  Arabia Saudite nga 4 tetori gradualisht do të nisë vizitat për umre

  Arabia Saudite e cila për shkak të masave kundër koronavirusit të ri (COVID-19) rreth 6 muaj kishte ndaluar vizitat...