More

  Të hënën takimi i liderëve te Presidenti

  - Marketing -

  Takimi i liderëve nën kujdesin e presidentit Stevo Pendarovski, në të cilin duhet të bisedohet për terminin për mbajtje të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, është caktuar për të hënën në orën 12:00.

  Informatën për MIA-n e konfirmuan nga Kabineti i shefit të shtetit, prej ku thonë se të gjithë liderët e ftuar e konfirmuan pjesëmarrjen në takim./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Stadiumi te Shkolla Fillore ” Bajram Shabani” në Kondovë drejtë përfundimit

  Shkolla Fillore " Bajram Shabani" në Kondovë tashmë ka ndryshur të gjithë pamjen e saj. Është rregulluar çatija e...

  “Wizz Air” me njoftim , ja kur nisin fluturimet

  ”Wizz Air” ka krijuar bazë të re në Tiranë me tre avionë. Nga 1 korriku prej aeroportit të Tiranës...

  Ministria e Shëndetësisë për rastet në Shkup: 11 në Çair, Butel-5, Saraj-2, Aerodrom-2, Karposh dhe Gazibabë nga 1

  Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në cilat komuna të Shkupit janë evidentuar raste reja me koroanvirus. “Sot...

  LAJMI I FUNDIT: Virusi korona, dy viktima dhe 62 raste të reja

  Gjatë 24 orëve të fundit, nga 771 teste të realizuara, 62 kanë rezultuar pozitiv me virusin korona. Sipas qyteteve,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -