More

  ‘Të marr atë që kam lënë pas’/ Në mes të kulmit të suksesit, Noizy komunikon vendimin e papritur

  - Marketing -

  Reperi i njohur shqiptar Noizy, në kulmin e karrierës së vet ka bërë një postim të mistershëm në rrjete sociale.

  Ai shkruan se do të rikthehet në Britaninë e Madhe për të marrë atë që ka lënë pas, por pa shpjeguar asgjë më shumë.

  “Prisni vetëm sa të rikthehem në Britaninë e Madhe të marr atë që kam lënë pas”- shkruan këngëtari.

  Ndonëse ai nuk ka treguar asnjë detaj më tepër, të gjitha sinjalet na çojnë te vajza e tij , Leandra, e cila tashmë është 13 vjeçe.

  Leandra jeton në Britani me të ëmën, që pasi reperi është ndarë nga ish-bashkëshortja.

  Reperi më herët ka bërë dedikime speciale për të bijën, të cilës i ka kushtuar dhe një këngë të quajtur “Noku Vogël”.

  Nuk dihet nëse Leandra do të vijë të jetojë me të në Shqipëri, apo nëse ky postim i reperit lidhet me diçka tjetër.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Të mërkurën hapet aeroporti i Shkupit dhe Ohrit

  Në pajtueshmëri me rekomandimet e Komisionit për Sëmundje Infektive dhe pas vendimit të Qeverisë, të mërkurën, respektivisht me 1...

  ‘Të marr atë që kam lënë pas’/ Në mes të kulmit të suksesit, Noizy komunikon vendimin e papritur

  Reperi i njohur shqiptar Noizy, në kulmin e karrierës së vet ka bërë një postim të mistershëm në rrjete...

  176 raste të reja me Kovid-19, 80 të shëruar dhe 9 viktima

  176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë...

  Mickoski: Jam i bindur se VMRO-DPMNE do të fitojë në zgjedhjet parlamentare

  Lideri i opozitës Hristijan Mickoski të premten shkurtimisht vizitoi MEDIAL-n ku në studion tonë e regjistruam video-intervistën në kuadër...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -