More

  Të shtëna armësh mes dy grupeve në Çairçane të Çairit

  Një incident i armarosur sapo ka ndodhur në Çairçane të Çairit. Gazeta KOHA merr vesh se të shtënat e armëve kanë ardhur nga dy grupe personash të cilët janë përleshur mes vete. Aktualisht, numër i madh i pjesëtarëve të policisë kanë bllokuar rrugën kryesore në Çairçane, ndërsa janë bllokuar edhe hyrje-daljet në Bulevardin “Cvetan Dimov” përtej xhamisë Jahja Pasha. Informatat e para flasin se nuk ka të lënduar.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Izet Mexhiti: Festa ka më shumë kuptim kur jemi bashkë!

  Deputeti Izet Mexhiti, mori pjesë në vënien e gurthemelit të objektit të ri administrativ në kuadër të stadiumit të...

  BDI organizon akademi solemne kushtuar 28 Nëntorit

  Shqiptarët ndonëse të ndarë në territore, janë  të bashkuar drejt synimit të tyre,  integrimit në strukturat euroatlantike. Kjo u...

  Hidhet gurthemeli i shkollës në fshatin Cerovë të Zhelinës

  Sot, për hirë të 28 Nëntorit - Ditës e Flamurit Kombëtar, është hedhur gurthemeli i objektit të ri i...

  Bastisje në Kondovë dhe në Shkup, policia arreston dy persona

  Policia e rajonit të Gjorqe Petrovit, me vendim paraprak të gjykatës dje ka kryer bastisje në Shkup dhe Kondovë,...