More

  Teatri Shqiptar në Shkup ngushëllo për ndarjen nga jeta të aktores Leze Qena

  Në emër të Teatrit Shqiptar-Shkup, shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen, miqtë dhe të gjithë komunitetin artistik në Kosovë.
  Ylli që u shua sot, dritë ju bëftë parajsa.
  Rolet e juaja njëra pas tjetrës,qoftë në teatër,qoftë në kinematografi,do të lënë gjurmë në të gjitha trojet mbarëshqiptare.
  Pusho e qetë Leze Qena.

  (Ylber Murtezi, drejtor i Teatrit Shqiptar në Shkup)./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Eva Murati publikon FOTO pa pike grimi, ja si duket ajo

  Moderatorja sportive Eva Murati, është një nga vajzat më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat për...

  Franca me ushtri e “kërcënon” Erdoganin?!

  Franca do të rrisë praninë e saj ushtarake në Mesdheun lindor, tha Presidenti Emmanuel Macron të mërkurën, duke i...

  Ish Kryeministri i Maqedonisë me dekleratë bombë: “Shkupi kryeqytet i Dardanisë”

  Ish kryeministri i Maqedonisë Lubço Georgievski në një intervistë për Kanal 5 i zbulon gjitha pjesët e Maqedonisë se...

  TV24: BDI përveç kryeministrit kërkon edhe MPB-në, financat, guvernatorin, të hyrat publike…

  Televizioni maqedonas TV24 ka lajmëruar se nga burime të larta në BDI është informuar për rrjedhën e bisedimeve për qeverinë e...