Home / LAJME / Tërmet në Maqedoninë Veriore

Tërmet në Maqedoninë Veriore

Sot rreth orës 4 të mëngjesit një tërmet prej 2,3 ballë ka goditur rajonin mes Prilepit dhe Manastirit. Tërmeti është ndier në tërë rajonin e Pellagonisë dhe epiqendra njoftohet të ketë qenë afër qytetit të Prilepit.

About Derveni Info

Check Also

Genta Ismajli bën daljen e parë në publik me të dashurin e ri

Disa ditë më parë Genta Ismajli u pa duke u puthur me të dashurin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *