More

  Tërmeti lëkund Vlorën, epiqendra në det, 7 km larg qytetit

  - Marketing -

  Ndihen lëkundje në qarkun e Vlorës mbrëmjen e sotme.

  Lëkundjet kanë qenë me intensiteti 3.4 të shkallës Rihter.

  Ndërsa epiqendra ka qenë në detin Adriatik, 7 km larg Vlorës.

  Thellësia e tërmeti ka qenë rreth 2 kilometra.

  /Ora News.tv

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Maqedonia me 1.8 milion votues!? Flet kryetari i KShZ

  KSHZ të mërkurën do ta përmbyll regjistrin zgjedhorë i cili pritet të ketë 1 milion e 814 mijë qytetarë....

  Tërmeti lëkund Vlorën, epiqendra në det, 7 km larg qytetit

  Ndihen lëkundje në qarkun e Vlorës mbrëmjen e sotme. Lëkundjet kanë qenë me intensiteti 3.4 të shkallës Rihter. Ndërsa epiqendra ka...

  Dy fëmijë e kanë humbur jetën pas përmbysjes së traktorit

  Sot në orën 15:15 dy persona në moshën prej 14 dhe 15 vjet jetën e kanë humbur në një...

  Sallonet e dasmave kërkojnë dasma! “Qeveria e padrejtë me vendimin për anulimin e dasmave”

  Sallonet e dasmave janë të mbyllur për katër muaj dhe kjo situatë ka  krijuar revoltë  jo  vetëm tek këto...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -