More

  Tërmeti, Rita Ora kërkon ndihmë për shqiptarët

  - Marketing -

  Tërmeti i fuqishëm që tronditi Shqipërinë të shtunën e kaluar ka solidarizuar dhe Rita Orën.

  Këngëtarja kosovare shkruan në “Instastory” se: “Një tërmet me magnitudë 5.6 ka goditur Shqipërinë, shumë pranë ku kam lindur unë. Klikoni më poshtë për të ndihmuar UNICEF për fëmijët e prekur nga katastrofa kudo që janë”.

  Ndryshe, Rita Ora është ambasadore e UNICEF-it dhe muaj më parë vizitoi fëmijët në Kosovë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Me 114 vota për dhe asnjë kundër Kuvendi miratoi Protokollin për anëtarësim të vendit në NATO

  Me 114 vota për dhe asnjë kundër Kuvendi miratoi Protokollin për anëtarësim të vendit në NATO. Pas këtij vendimi Maqedonia...

  Ahmeti: Miratimi i Protokollit, moment historik për vendin

  Kreu i BDI-së Ali Ahmeti gjatë fjalimit të tij u shpreh se miratimi i Protokollit për anëtarësimin e vendit...

  Prezentim i studimit për politika publike mbi zvoglimin e përdorimit të qeseve plastike

  Në hapësirat e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, gjegjësisht në sallën e Institutit Parlamentar, u prezantua studimi...

  Plagoset një polic në Gazi Babë

    Një polic është plagosur në dorë në Gazi Babë të Shkupit. Siç ka njoftuar MPB, rasti ka ndodhur më 8...
  - Marketing -
  - Marketing -