More

  Thaçi: Bjeshkët e Kosovës janë të bukura nga çdo perspektivë

  - Marketing -

  Presidenti i vendit Hashim Thaçi, këtë të premte është ngjitur në majën e Oshlakut.

  Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi ka shkruar se Bjeshkët e Kosovës janë të bukura nga çdo perspektivë.

  “Bjeshkët e Kosovës janë të bukura nga çdo perspektivë. Aktualisht, në majën e Oshlakut. Kur ngjitesh në lartësi prej 2112 metra, më së miri përjetohet pamja mahnitëse e Parkut Kombëtar të Sharrit”, ka shkruar Thaçi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ekskluzive: Komisioni vendosi, lokalet hapen të premten

  Komisioni për sëmundje ngjitëse sapo ka mbaruar mbledhjen ku janë sjellë disa vendime të rëndësishme, mes të cilave edhe...

  Visar Ganiu: Muri është për sigurinë e fëmijëve tanë

  👉 Besmir, Era , Omar, Toni dhe Nina janë vetëm disa prej emrave të cilët i gjeni të shkruara...

  Qeveria: Nesër sillet vendim i rëndësishëm për kafenetë

  Protokollet e punës në objektet gastronomike nesër janë në agjendën e seancës qeveritare. Qeveria duhet të vendosë kur do...

  Ja e vërteta e 1 milion eurove të BFI (Dokument)

  Lidhur me ekstraktin e bankës nr. 76 të datës 26.06.2019, i cili qarkullon nëpër mediumet elektronike i shoqëruar me...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -