More

  Theret me thikë një 17-vjeçar nga Shkupi

  - Marketing -

  Mbrëmë, menjëherë pas mesnate, në orën 00:35 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme –Shkup kanë pranuar thirrje se në Lagjen Lisiçe ka filluar një zënkë verbale që më pas ka eskaluar në dhunë fizike. Me këtë rast disa persona janë përleshur me personi me iniciale A.T. 18 vjeç i cili ka qen nën shoqërim të K.D. 17 vjeç. Gjatë përleshjes personi A.T. ka nxjerr thikën dhe i ka shkaktuar plagë vdekjeprurëse personit N.H. 17 vjeçar. Ky i fundit me makinën e ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza”, por edhe përkundër tentimit të mjekëve ai i është nënshtruar plagëve dhe ka ndërruar jetë. Ndërkohë që kryerësi i kësaj vepre makabre është arrestuar nga policia e cila po punon në zbardhjen e plotë të rastit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Filloi asfalltimi i rrugës për Krushopek të epër

  Sot ka filluar asfalltimi i rrugës që lidh fshatrat Krushopek dhe Krushopek i epër. Ky projekt i shumëpritur nga...

  Ahmeti nga Gostivari: Më mirë Naseri se sa Zorani a Hristijani

  Shtabi Qendror Zgjedhor pranë Bashkimit Demokratik për Integrim në vazhdën e tubimeve nga qyteti në qyteti është duke marrë...

  Sela: Pritjet e qytetarëve dëshmojnë dështimin e qeverisjes aktuale

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela u bëri thirrje qytetarëve që të dalin sa më masivisht në zgjedhje,...

  Gashi: Do të angazhohemi që rroga e arsimtarit të jetë sa e deputetit

  Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, para qytetarëve të Fushë Tophanës deklaroi se koalicioni ASH- AAA do të angazhohen në...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -