More

  “Tingujt e Çarshisë” këtë vit nga 16-18 shtator

  - Marketing -

  Mos e humbasni këtë edicion të “Tingujt e Çarshisë” i cili mbahet prej 16 deri me 18 shtator në disa lokacione në Çarshinë e Shkupit. Sivjet marrin pjesë shum artistë nga vendi dhe rajoni si Elvana Gjata dhe Dafina Zeqiri, pastaj Lumi B e Yll Limani etj.

  Gjithashtu këtë vit ka shumë animatorë, koloni arti, kinema të hapur nën qiell dhe shumë shumë surpriza tjera!

  Ky Festival organizohet nga QIK Shkup dhe mbështetet nga Qyteti i Shkupit dhe Komuna e Çairit

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një lagje e tërë në Saraj mbetet tash e disa ditë pa rrymë

  Po bëhen gati një javë kurse një lagje në komunën e Sarajit vazhdon të përballet me mungesë të energjisë...

  Drejtori Halili në Sofje takon Papukçiskin: Korridori 8 hekurudhorë strategjik për rajonin

  Drejtori i Hekurudhave të Maqedonisë – Infrastrukture, Festim Halili ka qëndruar për vizitë zyrtare në Sofje të Bullgarisë ku...

  Të dielën u mbajt Marshi me të cilin u përkujtua Luftëtari i Çajlanës

  Të dielën me datë 08.02.2020 Shoqata Malore "Gryka e Dervenit" organizoi Marshin Përkujtimor "Memedali Jashari" i cili përfshiu një...

  Airbus zbulon dizajnin mjaft radikal të avionëve të tij

  Pas një seri provash të fshehta, Airbus ka zbuluar një dizajn mjaft radikal të avionit komercial “të krahut të...
  - Marketing -
  - Marketing -