More

  Totti rikthehet te Roma?!

  Francesco Totti është shumë afër që të rikthehet te Roma dhe sipas Il Corriere dello Sport, mund të jetë si zëvendëspresident ose si drejtor teknik.

  Gazeta italiane bën të ditur se legjenda është në kontakte me drejtorin gjeneral Guido Fienga, që po punon në rikthimin e ikonës së klubit.

  Skandali me Amadou Diawaran që i dhuroi tri pikë për Hellas Veronën, ka ndikuar që Totti të shihet si një njeri kyç për zhvillimin e skuadrës nga Firedkin Group.

  Corriere dello Sport më tej raporton se pronarët më shumë e duan Totin në rolin e drejtorit teknik, në mënyrë që të vlerësohen transferimet e reja dhe largimet e tjera.

  Ende nuk është e qartë nëse Totti rikthehet si zëvendës president apo si drejtor teknik, mirëpo që ky natyrisht se do të ishte lajm fantastik për tifozët e Romës.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasje për pushtet në një parti politike në Maqedoni?! Ja detajet..

  Emrat e propozuar për poste në eshalonin e tretë të qeverisë dhe anashkalimi i Forumit Rinor ka ngjallur paknaqësi...

  Zv/Kryeministri i Parë Grubi takon ish kreun e LPK-së

  Nuk ka shumë njerëz të cilët në kohëra të ndryshme të kombit tonë, mbi supet e tyre kanë bartë...

  Vaksina kundër gripit deri në fund të muajit, falas për grupet në rrezik

  Vaksinat kundër gripit sezonal pritet të mbërrijnë në fund të këtij muaji, pas së cilës menjëherë do të filloj...

  Carovska: Këtë vit ekskursionet shkollore nuk janë të lejuara

  Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska sot deklaroi se këtë vit nuk mund të organizohen ekskursione shkollore. “Janë dërguar...