More

  Tragjedi në Shkodër, boksieri humb jetën në ring

  - Marketing -

  Boksieri ka pasur atak kardiak në ring

  Boksieri ka pasur atak kardiak në ring
  Një lajm i trishtë vjen nga Shkodra, aty ku po zhvillohet aktualisht turneu miqësor i boksit profesional.
  Burime nga spitali i Shkodrës për “Ora News” bëjnë me dije se Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në ring, ku më pas ka ndërruar jetë.
  Siç bëhet me dije, Velchkov ka pësuar atak kardiak në ring, pas goditjeve të marra përballë një boksieri durrsak. Ngjarja e rëndë ndodhi në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të Shkodrës./oranews

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Filloi asfalltimi i rrugës për Krushopek të epër

  Sot ka filluar asfalltimi i rrugës që lidh fshatrat Krushopek dhe Krushopek i epër. Ky projekt i shumëpritur nga...

  Ahmeti nga Gostivari: Më mirë Naseri se sa Zorani a Hristijani

  Shtabi Qendror Zgjedhor pranë Bashkimit Demokratik për Integrim në vazhdën e tubimeve nga qyteti në qyteti është duke marrë...

  Sela: Pritjet e qytetarëve dëshmojnë dështimin e qeverisjes aktuale

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela u bëri thirrje qytetarëve që të dalin sa më masivisht në zgjedhje,...

  Gashi: Do të angazhohemi që rroga e arsimtarit të jetë sa e deputetit

  Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, para qytetarëve të Fushë Tophanës deklaroi se koalicioni ASH- AAA do të angazhohen në...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -