More

  Tre vjet mungesë në botën e muzikës, a po rikthehet Rihanna?

  - Marketing -

  Pritja e gjatë mund të përfundojë më në fund për fansat e Rihanna-s.

  Gjatë fundjavës, një llogari në Twitter e lajmeve RiRi zbuloi se këngëtarja barbadiane, 31 vjeç, kohët e fundit regjistroi muzikë të re me botuesin e saj të muzikës BMI.

  Kënga, e quajtur Private Loving, thuhet se është shkruar nga artisti multi-hyphenate dhe xhamaikan / reggae Demarco.

  Fansat Rihanna tashmë tre vjet kanë pritur me durim muzikë të re prej saj, që nga albumi i saj i fundit në vitin 2016 Anti e cila paraqiti këngë të ndryshme si Work, Desperado dhe Love On The Brain.

  Edhe pse ajo qenë u shfaq në disa këngë, si ato të Future dhe DJ Khaled, mungesa e muzikës origjinale solo nga vetë Rihanna mund të shpjegojë reagimin e ekzaltuar nga fansat e saj në këtë perspektivë të re muzikore.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zyberi: Ndihmë shtetërore deri në 20.000 euro për të rinjtë për të ble apartamente dhe shtëpi

  Sot  kandidati për Kryeministër të pare shqiptar, Naser Zyberi, vizitoi familje të moshës se re me të cilët bashkëbiseduan...

  ANKETË e re nga Instituti Ndërkombëtar për Demokraci

  Koalicioni LSDM-BESA dukshëm është para VMRO-DPMNE-së, konkretisht 24.8 për qind ndaj 21.2 për qind. Kështu tregojnë rezultatet e anketës...

  Komisioni për Sëmundje Infektive vendos, nëse do të mbyllen sërish kufijtë me Kosovën dhe Serbinë

  Ministria e Shëndetësisë njofton se për shkak të zhvillimeve të fundit lidhur me gjendjen me koronavirusin në fqinjësi, Komisioni...

  Maqedoni/ 13 viktima dhe 173 raste të reja me COVID-19, 150 të shëruar

  Gjatë 24 orëve të fundit prej 1653 testimeve të realizuara, 173 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Fatkeqësisht brenda 24 orëve...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -