More

  Trump shpall kandidaturën për zgjedhjet presidenciale të 2020-tës

  - Marketing -
  Presidenti amerikan, Donald Trump deklaroi se do të shpallë kandidaturën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2020.
  “Më 18 qershor do të shpall kandidaturën time presidenciale, së bashku me zonjën e parë, Melanie, zëvendëspresidentin, Mike Pence dhe zonjën e dytë, Karen Pence”, tha Trump.

  Shpallja do të bëhet në një miting në Orlando të Floridës.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Han: Ballkani Perëndimor i takon Evropës

  Eurokomisari për buxhet dhe administratë, Johanes Han, deklaroi se Ballkani Perëndimor i takon Evropës dhe përpjekjet e vendeve nga...

  Pasnesër do fillojë pagesa e pensioneve

  Pagesa e pensioneve do të filloj nga e mërkura (27 maj), njoftojnë nga Ministria për Punë dhe Politikë Sociale. Pagesa...

  Vazhdon ngjyrosja e betonit te Çairçanja! Saliu: Mos paragjykoni, është bërë për sigurinë fëmijëve

  Vazhdon ngjyrosja e bankinave të betonit te Çaircanja në Çair. Zëdhënësi i Qytetit të Shkupit Valon Saliu në facebook...

  Ndërroi jetë një i burgosuri në burgun e Idrizovës

  Një i dënuar në burgun e Idrizovës mbrëmë ka ndërruar jetë në Klinikën e Shkupit, bën të ditur policia. “Gjatë...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -